FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ


TEZ VE DERS PERFORMANS ÖDÜLÜNÜ ALMAYA HAK KAZANANLAR

 

TEZ ÖDÜLÜNÜ ALMAYA HAK KAZANANLAR

 

JÜRİ SIRALAMASI

ÖĞRENCİNİN ADI, SOYADI

EABD

PROGRAMI

DANIŞMANI/ORTAK DANIŞMAN

1

Mehmet Onur Fen

Matematik

Doktora

Prof.Dr. Marat Akhmet

2

Ozan Şener

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Yüksek Lisans

Prof.Dr.A.Aydın Alatan

3

Tuba Demirtaş

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

Yüksek Lisans

Y.Doç.Dr.Yunus Eren Kalay

4

Gözde Ünsoy

Biyoteknoloji

Doktora

Prof.Dr.Ufuk  Gündüz/Doç.Dr.Güven Gürer Budak

5

Levent Beker

Mikro ve Nanoteknoloji

Yüksek Lisans

Doç.Dr.Haluk Külah/Prof.Dr.H.Nevzat Özgüven

6

Buket Bezgin Çarbaş

Kimya

Doktora

Pprof.Dr.Ahmet M.Önal

7

Ayşe İdil Çakıroğlu

Biyoloji

Doktora

Prof.Dr.Meryem Beklioğlu Yerli/Prof.Dr.Erik Jeppesen

8

Murat Varol

Çevre Mühendisliği

Doktora

Prof.Dr.Aysel Atımtay

9

Hakan Keskin

Fizik

Yüksek Lisans

Doç.Dr.Hakan Altan/Dr.Halil Berberoğlu

10

Özge Erdemli

Mühendislik Bilimleri

Doktora

Doç.Dr.Ayşen Tezcaner/Doç.Dr.Dilek Keskin

11

Alev Mutlu

Bilgisayar Mühendisliği

Doktora

Doç.Dr.Pınar Karagöz

12

Mustafa Bilal

İnşaat Mühendisliği

Yüksek Lisans

Doç.Dr.Ayşegül Askan Gündoğan

13

Elifnaz Durusoy

Mimarlık

Yüksek Lisans

Y.Doç.Dr.A.Güliz Bilgin Altınöz

  

 

 

 

 

DERS PERFORMANS ÖDÜLÜ ALMAYA HAK KAZANANLAR

 

EABD

Öğrencinin Adı Soyadı

Programı

Bilgisayar Mühendisliği

Edona Fasllıja

Yüksek Lisans

Biyoloji

Gizem Güpür

Yüksek Lisans

Biyoteknoloji

Sibel Öztürk

Yüksek Lisans

Biyoteknoloji

Burcu Gündüz

Doktora

Çevre Mühendisliği

Didem Civancık

Yüksek Lisans

Çimento Mühendisliği

Egemen Semerci

Yüksek Lisans

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Beril Beşpınar

Yüksek Lisans

Endüstri Mühendisliği

Şahan Yıldız

Yüksek Lisans

Fizik

Ümit Alkuş

Doktora

Gıda Mühendisliği

Oğuz Kaan Öztürk

Yüksek Lisans

Havacılık ve Uzay Mühendisliği

ÖzcanYırtıcı

Doktora

Havacılık ve Uzay Mühendisliği

ErenTuranoğuz

Yüksek Lisans

İnşaat Mühendisliği

BurakAkbaş

Yüksek Lisans

İnşaat Mühendisliği

Bartuğ Kemal Akgül

Yüksek Lisans

İnşaat Mühendisliği

İrem Bayram

Yüksek Lisans

İnşaat Mühendisliği

Nefize Shaban

Doktora

İstatistik

Osman Dağ

Yüksek Lisans

Jeoloji Mühendisliği

Emre Avcıoğlu

Doktora

Jeoloji Mühendisliği

Bakht Zamir Afridi

Yüksek Lisans

Jeoloji Mühendisliği

Gökhan Okan Yıldız

Yüksek Lisans

Kimya 

Eda Karadeniz

Lisans Sonrası Doktora

Kimya 

Ozan Erlik

Yüksek Lisans

Kimya 

Eda Çağlı

Doktora

Kimya Mühendisliği

Okan Özkök

Doktora

Kimya Mühendisliği

Arzu Arslan

Yüksek Lisans

Maden Mühendisliği

Neda Dadashzadeh

Yüksek Lisans

Makine Mühendisliği

Hüseyin Enes Salman

Doktora

Makine Mühendisliği

Onur Özkan

Yüksek Lisans

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

Lütfi Ağartan

Yüksek Lisans

Mikro ve Nanoteknoloji

Utku  Göreke

Yüksek Lisans

Mimarlık

Zelal Çınar

Doktora

Mimarlık-Restorasyon

Süreyya Topaloğlu

Yüksek Lisans

Mimarlık-Restorasyon

Elif  Sırt

Doktora

Mimarlık-Yapı Bilimleri

Matthıeu Pedergnana

Doktora

Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanları Eğitimi

Ümmügülsüm Cansu

Doktora

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

Mehmet Cihan Ertürk

Doktora

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

Javid Shiriyev

Yüksek Lisans

Polimer Bilim ve Teknolojisi

Nezaket Nehir  Utku

Yüksek Lisans

Şehir ve Bölge Planlama-Bölge Planlama

Özge Yersen

Yüksek Lisans