GRADUATE SCHOOL OF NATURAL AND APPLIED SCIENCES


ODTÜ FBE Ders Performans Ödülleri Sonuçları

 

  Öğrencinin Adı Soyadı EABD  Programı GNO
1 Deniz Gizem Özkan Arkeometri Doktora 3,79
2 Merve Aytekin Bilgisayar Eğitimi ve Öğretim Teknolojileri Yüksek Lisans 3,93
3 Semih Aktaş Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 3,88
4 Kemal Öksüz Bilgisayar Mühendisliği Doktora 4,00
5 Ömer Çağrı Dala Bilgisayar Mühendisliği Tezsiz Yüksek Lisans 4,00
6 Sercan Güloğlu Biyokimya Yüksek Lisans 3,79
7 Bengisu Biray Biyoloji Yüksek Lisans 3,5
8 Hepşen Hazal Hüsnügil Biyoloji Doktora 4,00
9 Milad Fathi Achachelouei Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisans 3,8
10 Ülkü Selcen Demir Biyoteknoloji Doktora 3,86
11 Aslıhan Kahraman Bölge Planlama Yüksek Lisans 3,95
12 Sarp Çelebi Çevre Mühendisliği Yüksek Lisans 3,86
13 Zeynep Özcan Çevre Mühendisliği Doktora 3,93
14 Alperen Gövdeli Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans 4,00
15 Uğur Berkay Saraç Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans 4,00
16 Murat Can Sarıhan Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans 4,00
17 Abdullah Yılmaz Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Doktora 3,64
18 Sena Önen Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans 3,86
19 Ilgın Doğan Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans 3,86
20 Selin Akifoğlu Endüstri Mühendisliği Doktora 3,93
21 Zeynep Öztürk Endüstri Mühendisliği-Mühendislik Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans 4,00
22 Bekir Emre Körpe Endüstri Mühendisliği-Mühendislik Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans 4,00
23 Duygu Vatan Endüstri Ürünleri Tasarımı Yüksek Lisans 3,94
24 Ali Abdulrazaq Abbood Al Samarei Endüstri Ürünleri Tasarımı Doktora 4,00
25 Fırat Yalçın Fizik Yüksek Lisans 3,86
26 Serhat Hasan Aslan Fizik Doktora 4,00
27 Berkay Bolat Gıda Mühendisliği Yüksek Lisans 3,79
28 Ayşe Bitik Gıda Mühendisliği Yüksek Lisans 3,79
29 Özge Güven Gıda Mühendisliği Doktora 3,71
30 Cansu Diler Gıda Mühendisliği Lisans Sonrası Doktora 3,93
31 Zeynep Ünal Havacılık ve Uzay Mühendisliği Yüksek Lisans 3,93
32 Ezgi Orbay Havacılık ve Uzay Mühendisliği Doktora 3,57
33 Muzaffer Uğurcan Ertaymaz İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans 4,00
34 Şemsettin Balta İnşaat Mühendisliği Doktora 4,00
35 Berna Tuncer İstatistik Yüksek Lisans 3,5
36 Özlem Yalçınkaya Jeodezi ve Coğrafik Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisans 3,5
37 Rengin Özder Jeoloji Mühendisliği Yüksek Lisans 4,00
38 Ahmed Nouman Jeoloji Mühendisliği Doktora 3,64
39 Begüm Avcı Kimya Yüksek Lisans 3,93
40 Nurzhan Beksultanova Kimya Doktora 3,71
41 Selin Şahin Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans 3,79
42 Zeynep Karakaş Kimya Mühendisliği Doktora 3,5
43 Elifnaz Şar Maden Mühendisliği Yüksek Lisans 3,79
44 Doğancan Bahan Makina Mühendiliği Yüksek Lisans 4,00
45 Deniz Genlik Matematik Yüksek Lisans 4,00
46 Mertcan Süküt Matematik Yüksek Lisans 4,00
47 Serkan Koylan Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Yüksek Lisans 3,71
48 Mohammad Abboud Mikro ve Nanoteknoloji Yüksek Lisans 3,93
49 Ramona Davoudnezhad Mikro ve Nanoteknoloji Doktora 3,64
50 Cem Ataman Mimarlık Yüksek Lisans 4,00
51 Sezin Sarıca Mimarlık Yüksek Lisans 4,00
52 Melek Pınar Uz Mimarlık Doktora 4,00
53 Müge Sever Mimarlık Doktora 4,00
54 İpek Karaoğlu Köksalan Mimarlık-Kültürel Mirası Koruma Yüksek Lisans 4,00
55 Şahika Günten Aydın Mimarlık-Kültürel Mirası Koruma Doktora 3,94
56 Bekir Enes Özel Mimarlık-Yapı Bilimleri Yüksek Lisans 3,86
57 Nilüfer Kızılkaya Mimarlık-Yapı Bilimleri Doktora 3,94
58 Fatih Topak Mimarlık-Yapı Bilimleri Doktora 3,94
59 Ezgi Gül Keskin Moleküler Biyoloji ve Genetik Yüksek Lisans 3,79
60 Pelin Yaşar Moleküler Biyoloji ve Genetik Doktora 3,93
61 Nihal Ceylan Mühendislik Bilimleri Yüksek Lisans 3,63
62 Gülzade Karacı Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanları Eğitimi Doktora 3,64
63 Kazım Onur Gürçay Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Yüksek Lisans 3,79
64 Adam Abdullah Şehir ve Bölge Planlama Doktora 4,00
65 Mert Akay Şehir ve Bölge Planlama-Kentsel Tasarım Yüksek Lisans 3,96
66 Monika İmeri Şehir ve Bölge Planlama-Şehir Planlama Yüksek Lisans 3,91
67 Cansu Alakuş Yöneylem Araştırması Yüksek Lisans 3,71